Kobieca figura a  bielizna - jak ją dobierać?

Kobieca figura a bielizna - jak ją dobierać?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Wygląd dla kobiety jest bardzo ważnym aspektem. Chce ona czuć się dobrze w każdej sytuacji, a to jej dodaje pewności siebie. Mimo że bielizna nie jest widoczna dla ludzi, to udowodnione jest, że wpływa na samopoczucie kobiety. W związku z tym dobór bielizny do konkretnej figury jest bardzo istotny. Często zdarza się tak, że kobieta nie ma pojęcia, co jej pasuje. Wówczas trzeba poznać swoją sylwetkę, a to zdecydowanie pomoże wybrać tę idealną bieliznę!

Szczupła figura:

Gdy jesteś osobą niezwykle drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość banalny. Możesz przyodziać praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także nieomal każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.

Trochę nadprogramowych kilogramów!

Kobiety, które mają trochę nadprogramowych kilogramów, winny decydować się na majteczki z wysokim stanem, które odpowiednio przylegają do ciała. Doskonale w ich przypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Współczesne modele są nadzwyczaj komfortowe. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, tak więc nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Należycie dobrany model jest w stanie uwydatnić Twoje atuty.

Najistotniejsze, byś Ty czuła się w bieliźnie dobrze!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeżeli zdecydujesz się na model korygujący. Nie należy rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki i dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeśli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest śliczna oraz odpowiednio leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest o wiele lepsza.

Najtrudniej jest z zakupem odpowiedniego stanika!

Każda kobieta ma inny biust, tak samo, jak figurę. Co zatem zrobić, by kupić odpowiedni stanik? Skąd wiedzieć, że jest on dla nas dobry? Jeśli nie jesteśmy pewne, to warto wybrać się do sklepu profesjonalnego z brafitterkami, które pomogą dobrać trafny rozmiar i fason biustonosza. Należy pamiętać, że musi być doskonale dopasowany do ciała. Nie powinien być duży, a także mały, co źle wpłynie na piersi.

Autor artykułu
Marlena Woźniak
Oceń artykuł
Tagi artykułu
bielizna damska
Komentarze artykułu
0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Kobieca figura a bielizna - jak ją dobierać?
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 0
Artykuły z tej kategorii
Wygląd dla kobiety jest bardzo ważnym aspektem. Chce ona czuć się dobrze w każdej sytuacji, a to jej dodaje pewności siebie. Mimo że bielizna nie jest widoczna dla ludzi, to udowodnione jest, że wpływa na samopoczucie kobiety. W związku z tym dobór bielizny do konkretnej figury jest bardzo istotny. Często zdarza się tak, że kobieta nie ma pojęcia, co jej pasuje. Wówczas trzeba poznać swoją sylwetkę, a to zdecydowanie pomoże wybrać tę idealną bieliznę!Szczupła figura:Gdy jesteś osobą niezwykle drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość banalny. Możesz przyodziać praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także nieomal każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.Trochę nadprogramowych kilogramów!Kobiety, które maj...