Co brać pod uwagę podczas wyboru ubrania na ślub?

Co brać pod uwagę podczas wyboru ubrania na ślub?

Data dodania:
Ocena
0.00

Dla każdej kobiety najważniejszy dzień w życiu to właśnie ślub. Każda z nas chce wyglądać jak najpiękniej i czuć się jak prawdziwa gwiazda wieczoru. Dobór sukni dla Panny Młodej i garnituru dla Pana Młodego to kwestia rzekomo łatwa, jednak często zdarza się, że pojawiają się niespodziewane problemy. W wielu przypadkach należy wprowadzać dodatkowe przeróbki krawieckie. Aby przed ślubem czuć się swobodnie i spokojnie, temat należy przerobić jak najwcześniej.

Jak wybrać stroje dla Pary Młodej?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest zatem znaleźć elegancką, a zarazem komfortową oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, delikatna szarość i śmietankowy i delikatny róż. Tak po prawdzie, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – delikatny kolor, przeważnie wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, panna młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Dodatki i welon – które będą dopasowane do sukni ślubnej?

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z całą pewnością uczyńmy to wtedy, kiedy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast krój nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon krótszy czy też tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich czy też upiętych w kok. Długi zaś najbardziej może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Modne są też wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Wymarzona suknia ślubna dla Panny Młodej – jaka powinna być?

Suknia powinna być przede wszystkim wyjątkowa i sprawiać, że czujesz się piękna. Ważne, aby była idealnie dopasowana i w miarę możliwości wygodna. Będąc wiele godzin w tym stroju przy ślubnym kobiercu oraz na weselu, musisz czuć się komfortowo. Oprócz tego liczy się, aby była wybrana właśnie przez Ciebie samą. Możesz poradzić się rodziny czy przyjaciółek, jednak w wyborze ubioru idź za głosem serca.

Autor artykułu
Mieczysława Sawicka
Oceń artykuł
Tagi artykułu
ślub suknia ślubna welon
Komentarze artykułu
1
Angelina Marciniak

Na pewno trzeba brać pod uwagę to aby czuć się komfortowo.

0 0
Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Co musi zawierać pozew rozwodowy?
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 0
Artykuły z tej kategorii
Co musi zawierać pozew rozwodowy?
Data dodania:
Dla każdej kobiety najważniejszy dzień w życiu to właśnie ślub. Każda z nas chce wyglądać jak najpiękniej i czuć się jak prawdziwa gwiazda wieczoru. Dobór sukni dla Panny Młodej i garnituru dla Pana Młodego to kwestia rzekomo łatwa, jednak często zdarza się, że pojawiają się niespodziewane problemy. W wielu przypadkach należy wprowadzać dodatkowe przeróbki krawieckie. Aby przed ślubem czuć się swobodnie i spokojnie, temat należy przerobić jak najwcześniej.Jak wybrać stroje dla Pary Młodej?Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest zatem znaleźć elegancką, a zarazem komfortową oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, delikatna szarość i śmietankowy i delikatny róż. Tak po prawdzie, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej...